Twoje łóżko marzeń

Łóżka na zamówienie firmy Vispring łączą w sobie wiedzę techniczną i naturalne materiały. Odkryj, co tworzy najlepsze łóżka na świecie.

Sprężyny

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa firmy Vispring, sprężyny są cennym składnikiem naszego przepisu na sukces. Między nimi a tapicerką istnieje równowaga, która zapewnia wytrzymałość i miękkość. Sami produkujemy wszystkie sprężyny. Wykorzystujemy do tego metody, które nie zmieniły się od 1901.

Wszystkie nasze sprężyny produkowane są u nas w zakładzie z najlepszej stali wanadowej. Proces produkcji nie zmienił się od 1901. Ułożone na wzór plastra miodu, wewnątrz kieszeni z naturalnego kaliko, zapewniają stałe podparcie bez zbędnego nacisku. Bardziej istotnymi od ich liczby są ich kształt i grubość.

Oferujemy pojedynczą, podwójną lub potrójną warstwę sprężyn, dziewięć grubości drutu i 58 rodzajów samych sprężyn. Dzięki mnogości opcji możesz mieć pewność, że znajdziesz idealną kombinację dla Ciebie i Twojego partnera/Twojej partnerki.

Materiały naturalne

Nasze łóżka są tapicerowane tylko z wykorzystaniem najlepszych włóknin naturalnych, dobieranych w mieszankach pozwalających uzyskać najwyższy komfort i skuteczne podparcie. Karmione przez żywioły, zahartowane przez pory roku.

WEŁNA Szetland

Klimat w Wielkiej Brytanii produkuje wełnę, która jest wyjątkowo miękka, sprężysta i mocna. Vispring jest jedynym producentem łóżek, który używa 100% brytyjskiej wełny polar Platinum Certified, powszechnie uważanej za najlepszą na świecie. Hypoalergiczna, oddychająca i dziesięć razy bardziej chłonna niż materiały syntetyczne, zapewnia długotrwały komfort.

BAMBUS Chiny

Naturalnie występujący na terenie północnych Chin bambus jest wszechobecny w architekturze, przemyśle, sztuce kulinarnej i krajobrazach Azji. Firma Vispring pozyskuje włókno bambusa z Chin. To bardzo trwały naturalny materiał, który charakteryzuje się dużą miękkością i wysoką absorpcją. Odprowadza wilgoć, dzięki czemu budzisz się orzeźwiony.

BAWEŁNA Turcja

Bawełna jest uprawiana od czasów prehistorycznych. Turecka bawełna używana przez Vispring jest niesamowicie miękka, wytrzymała i posiada niezrównany połysk. Posiada również unikalne właściwości chłonne i naturalnie przepuszcza powietrze – odprowadzając wilgoć aby zachować Twój komfort przez całą noc.

WIGOŃ Peru

Wełna Vicuńa jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów na świecie. Jest chłonny, ma doskonałe właściwości izolacyjne ponieważ nie zawiera lanoliny. Vispring wybiera jej długie, lśniące włókna dla ich ciepła, piękna i wspaniałej miękkości.

MOHAIR Afryka Południowa

Angora. Silne, wytrzymałe i cudownie miękkie jest również świetnym naturalnym izolatorem; zapewnia ciepło w zimie, zaś jego właściwości pochłaniające wilgoć, utrzymują go w chłodzie latem, aby zapewnić komfort przez cały rok.

KASZMIR Chiny

Osiem razy cieplejszy niż owcza wełna i znacznie lżejszy, kaszmir jest produkowany z miękkiej wełny kóz kaszmirskich. Chłonny, odporny i doskonale gładki. Jego długie, jedwabiste włókna mają doskonałe właściwości izolacyjne. Kaszmir w naszych najlepszych materacach oferuje niepowtarzalną miękkość.

JEDWAB Chiny

Najsilniejsze naturalne włókno znane człowiekowi, jedwab jest wysoko ceniony od czasów antycznych. Rzadkie, wyrafinowane i niesamowicie miękkie, oferuje naturalnie luksusowe doświadczenie snu, adaptując się do temperatury otoczenia zapewniając ochłodzenie latem, ciepło zimą i charakterystyczną gładkość przez cały rok.

KOŃSKIE WŁOSIE Austria

Najdłuższe naturalne włókno, końskie włosie pozyskiwane z jego grzywy jest nieodzownym elementem przy tworzeniu łóżek od pokoleń. Zastosowanie końskiego włosia w łóżku jest jak dodanie mu 2 milionów dodatkowych sprężyn: włókno odzyskuje kształt po kompresji, przywracając kształt twojego materaca po nocy dobrego snu.

Chronimy naszą planetę

Wytrzymałe, czyste i niezwykle miękkie – nasze wypełnienia pozwalają zachować delikatną równowagę w świecie, w którym żyjemy. U nas w Vispring to założenie determinuje wszystkie nasze działania.

Materiały naturalne stosowane do produkcji łóżek marki Vispring pochodzą z odnawialnych źródeł i są w pełni biodegradowalne. Nasze drewno pochodzi z rozsądnie zarządzanych lasów i jest certyfikowane przez organizację Forest Stewardship Council. Cały czas staramy się, aby nasz proces produkcji były zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej o marce VISPRING