Najlepsze materace

Łóżko na zamówienie marki Vispring jest gwarancją najwyższego luksusu i niezakłóconego snu. Przez ponad sto lat doskonaliliśmy subtelną sztukę idealnego połączenia wielkości, naprężenia i wytrzymałości sprężyny z najlepszymi materiałami, które dała nam natura.

Jako wynalazca sprężyny kieszeniowej (1901) Vispring jest wiodącym specjalistą w dziedzinie tej technologii. Wszystkie sprężyny produkujemy ze stali wanadowej. Każdy materac i podstawa wykonane są z unikalnej mieszanki materiałów, oferującej szeroki zakres konfiguracji. Istnieje nawet możliwość określenia preferowanego napięcia sprężyn, co uczyni Twoje łóżko idealnym.

Stosujemy tylko najlepsze włókniny naturalne, dobrane przez ekspertów w mieszankach pozwalających uzyskać najwyższy komfort i skuteczne podparcie. Po ręcznym tapirowaniu i nałożeniu na sprężyny każdy materac jest ręcznie obszywany szwami bocznymi, co zapewnia wytrzymałość na długi czas. Wykończone przepięknym materiałem, z wyhaftowaną nazwą firmy, stanowią świadectwo wiedzy, która nigdy nie miała sobie równych.

Wiedza przodków

Każdy produkt jest wytwarzany ręcznie na zamówienie. Metody naszych mistrzów rzemiosła, przekazywane z pokolenia na pokolenie, gwarantują wytrzymałość i wygodę wszystkich materacy i tapczanów marki Vispring.

RĘCZNY MONTAŻ SPRĘŻYN KIESZENIOWYCH

Każda sprężyna umieszczona jest w specjalnej bawełnianej kieszeni, połączone razem tworzą strukturę przypominającą plaster miodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, sprężyny działają w sposób niezależny, dostarczając doskonałe podparcie dla całego ciała.

OCHRONA WYPEŁNIENIA NATURALNEGO

Materiał wierzchni chroni wnętrze materaca otulając go wytrzymałą warstwą wykonaną z naturalnych materiałów. Wypełnienie jest zamykane ręcznie między materiałem zewnętrznym a obramowaniem. To zadanie, które wymaga zręczności i umiejętności.

BOCZNE ZSZYWANIE OBRAMOWAŃ

Prawdziwe, ręcznie szyte szwy boczne przytwierdzają obramowanie do systemu sprężyn, zwiększając wytrzymałość krawędzi materaca i wydłużając jego żywotność. To kunsztowna technika, której opanowanie zajmuje rzemieślnikom wiele lat.

WYKOŃCZENIE MATERACA

Ręczne pikowania materaca trzymają jego wypełnienie w niezmienionej pozycji przez wiele lat. Podczas tego procesu tworzy się charakterystyczna wypukła powierzchnia materaca. Jak Pamiątka rodzinna, materac jest następnie haftowany z jego nazwą - cechą charakterystyczną szlachetnego rodu.

Dowiedz się więcej o marce VISPRING