Nota prawnaWARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU
 
1. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. udostępniła stronę internetową do Państwa osobistego użytku.
 
2. Można pobierać materiały ze strony internetowej w celach niekomercyjnych i osobistych z zastrzeżeniem, że nie będą one rozpowszechniane.
 
3. Nie można rozpowszechniać, modyfikować, kopiować, wprowadzać do ponownego użytku, przekazywać lub używać treści tej strony do celów handlowych bez wsześniejszego pisemnego zezwolenia Investment Trading Consulting Spółka z o.o.. Dotyczy to tekstu, obrazów, materiałów audio oraz wideo.
 
4. Poniższe warunki, łącznie z zastrzeżeniami prawnymi odnośnie strony internetowej mają zastosowanie do wszystkich użytkowinków tej strony. Korzystając z tej strony akceptujesz warunki jej korzystania.
 
Nazwa handlowa oraz prawa autorskie.

1. Znak handlowy VISPRING oraz wszystkie materiały na stronie internetowej są chronione przez prawa autorskie chyba, że stwierdzono inaczej, i nie mogą być wykorzystane bez otrzymania pisemnej zgody od VISPRING LIMITED, w tym przez osoby trzecie zaangażowane w konstrukcję strony internetowej.
 
Linki z innych stron internetowych.

1. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. nie sprawdziła wszystkich stron internetowych, które mają połączenie z tą strona, i nie możemy ponosić odpowiedzialności za treść, polityką bezpieczeństwa czy funkcjonowanie stron poza tą stroną internetową, nawet jeśli prowadzą do niej linki. Powyższa klauzula ma również zastosowanie do stron internetowych, które można odwiedzić za pośrednictwem tej strony.
 
2. Ograniczenie odpowiedzialności Cała treść tej strony internetowej jest dostarczona “jako wyświetlana”, bez gwarancji, jawnej czy domniemanej.
 
3. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. nie może ponosić odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie czy incydentalne szkody wynikające z dostępu do strony internetowej.
 
4. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności i nie rekompensuje szkód, w tym wywołanych przez wirusy, powstałych w komputerze użytkownika lub innego rodzaju własności na skutek dostępu do strony internetowej lub transferu materiałów, danych, tekstu, obrazów, materiału wideo lub dźwięku z tej strony internetowej.
 
5. Pobrane materiały oraz pytania i odpowiedzi, a także uczestnictwo w konkursach i ankietach.
 
6. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za materiały umieszczone na serwerze. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. zastrzega prawo do użycia materiałów bez otrzymania wynagrodzenia. W tym przypadku przedstawione materiały służące do konkursów, ankiet i innych aktywności związanych ze stroną internetową należą do Investment Trading Consulting Spółka z o.o., która może dowolnie je używać.
 
Dane osobiste
 
1. Dane, takie jak nazwiska, adresy, numery telefonów, adresy e-mail, które zostaną do nas przesłane, będą używane zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie “Zastosowanie danych osobowych”.

Nowelizacja warunków.
 
2. Investment Trading Consulting Spółka z o.o. może zmienić warunki w dowolnym czasie przy uaktualnianiu tej strony. Jesteś zobowiązany do przestrzegania tych zmian i dlatego odwiedzaj regularnie tę stronę w celu zapoznania się z warunkami.