Jak wybrać łóżko

Ręcznie wykonane łóżka Vispring oferują unikalną gamę opcji komfortu.
Wykonaj następujące kroki, aby zapewnić sobie taki wybór, który jest odpowiedni dla Ciebie.

1Wypróbuj kilka łóżek

Nic nie zastąpi wypróbowania naszego łóżka w salonie. Vispring oferuje różne sprężynowe napięcia, wypełnienia i rozmiary. Spróbuj kilku kombinacji w celu ustalenia, co najbardziej Ci odpowiada.

2Nie spiesz się z pojęciem decyzji

Znalezienie idealnej twardości i amortyzacji wymaga czasu. Przetestuj każde łóżko przez co najmniej 10 minut ze swoim partnerem, jeśli macie wspólnie dzielić łóżko. Połóż się w pozycji, w której zazwyczaj śpisz i przewracaj się na boki kilka razy.

3Sprawdź komfort leżenia

Nasze łóżka są dostępne z materacami o różnej twardości: wyjątkowo miękki, średni, twardy i bardzo twardy. Pojedynczy materac można połączyć w dwa sąsiadujące o różnej twardości (miękki i średni lub średni i twardy), aby pogodzić potrzeby obojga partnerów.

ZA MIĘKKIE

ZA TWARDE

IDEALNE

4Zmierz swoją sypialnię

Zakup większego łóżka wpłynie pozytywnie na jakość Twojego snu. Należy wziąć pod uwagę rozmiary łóżka podczas transportu, tak aby zmieściły się podczas wnoszenia np. na klatce schodowej.

5Dokonaj inwestycji

Spędzisz jedną trzecią swojego życia w łóżku. Dobry sen będzie przyczyniać się do długoterminowego dobrego samopoczucia, dlatego warto inwestować w najlepsze możliwe łóżko.

6Porównaj łóżka

Porównaj wybrane przez siebie łóżka