Materace premium z końskiego włosia

Podaruj sobie zdrowy sen

To, że zdrowy sen odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka jest powszechnie znanym faktem, jednak nie wszyscy wiedzą, że elementem, który w największym stopniu odpowiada za jego jakość i komfort zdecydowanie jest materac. Prawidłowo dobrany zapewni Ci niezakłócony wypoczynek i sprawi, że będziesz wstawał wypoczęty i pełen energii każdego dnia. Co więcej, odpowiedni materac jest w stanie nawet złagodzić ból w przypadku osób z chorym kręgosłupem oraz doskonale podeprzeć całe ciało.

Mając na uwadze Twoje potrzeby oferujemy materace premium, które dzięki doskonałej konstrukcji i wysokiej klasy wykonaniu zagwarantują wygodę i poczucie luksusu. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała przynosząc uczucie miękkości i sprężystości.

Idealnie dobrany materac dla spokojnego snu

Kluczem do zdrowego, dodającego energii snu jest prawidłowe dobranie materaca. Aby organizm miał szansę odpocząć, a mięśnie się zregenerować, konieczne jest zapewnienie doskonałego podparcia kręgosłupa. W zależności od indywidualnych potrzeb należy zdecydować, jaka twardość materaca będzie najbardziej odpowiednia, aby jego podłoże idealnie dopasowało się do wszystkich krzywizn ciała. Dla osób o większej wadze polecane są materace twardsze, natomiast miękkie podłoże lepiej sprawdzi się w przypadku osób o drobniejszej budowie ciała. Nie bez znaczenia jest też pozycja, w której zasypiasz, stan kręgosłupa czy też wszelkie alergie. Jeśli zatem szukasz wysokojakościowego produktu, który zapewni Ci bezpieczny i spokojny sen z pewnością zainteresują Cię nasze materace z końskiego włosia.

Końskie włosie w materacach

Jeśli sądzisz, że najdroższe materace należą do tych luksusowych i niezawodnych - masz wiele racji! Nasze materace premium to ekskluzywne produkty, które zostały stworzone z myślą o możliwie najwyższym komforcie oraz jakości Twojego snu.

W naszej bogatej ofercie znajdują się materace z końskiego włosia, które jest pozyskiwane z ogona lub grzywy. Dzięki jego właściwościom materace zapewniają idealny mikroklimat. Końskie włosie nie wchłania wody lecz szybko i skutecznie odprowadza wilgoć, w rezultacie czego materac pozostaje suchy, a jego wentylacja pozwala zachować optymalną temperaturę. Końskie włosie działa także antybakteryjnie, co pozwala ochronić materac przed zanieczyszczeniami i rozwojem mikroorganizmów.

Przetestuj nasze materace - Poznań i Warszawa zapraszają!

Wszystkie oferowane przez nas produkty – nawet te najdroższe materace - są dostępne w naszych salonach, gdzie zachęcamy do ich przetestowania. Jest to niezwykle istotne, gdyż idealne dopasowanie materaca do Twojego ciała i potrzeb zapewni spokojny, dodający energii, komfortowy sen. Na miejscu będziesz miał możliwość przetestowania produktu, położenia się na materacach o różnej twardości, co pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru. Wszystkie materace można wypróbować w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu .